KB Peyzaj

firmamız hakkında

2016 yılında profesyonel olarak iş hayatına başlayan KB Peyzaj 2009 yılından beri sektörde yer almaktadır. KB Peyzaj, geçmişi uzun yıllara ve iyi projelere dayanan köklü ve yüklü bilgi birikimi ile ürettiği projeleri ve tasarımları siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmuştur.


Firmamız proje üretim ve satış faaliyetlerine başladığı günden itibaren sektöre sunduğu kalitesiyle, yenilikleriyle, ürün çeşitliliği, yaptığı yatırımlar ve izlediği başarılı pazarlama stratejisiyle ve KAPTABAHÇE markasıyla kısa sürede bölge pazarında sağlam bir yer edinmiştir.

KB Peyzaj Planlama insanların yaşamaktan keyif alacağı, sıra dışı fark yaratan, beş duyusuyla hissedebileceği, huzur verici, zaman içinde gelişerek değişen yaşam ortamlarını tasarlayan, hayata geçiren ve devamlılığını sağlayan çözüm ortağınız olmuştur. Tasarımlarımızın ayırt ediciliği keyif veren, rengi, dokusu, kokusu ve doğallığı ile sanatı birleştirmesidir. Profesyonel olan ve kusursuzluk prensibiyle çalışan ekibimiz tüm hizmetlerinde en yüksek kalite standardına ulaşarak tam müşteri memnuniyeti sağlamayı hedefler.


Bizi bugün olduğumuz yere getiren; değerlere bağlı kalmamız ve hiç bir zaman ödün vermediğimiz dürüstlük ilkesini benimsememizdir. Vazgeçilmezimiz müşteri memnuniyeti ve en önemlisi güvenilirlik konusuna odaklanarak yenilikçi ve kişiselleştirilmiş bir şekilde projelerimizi güncel tutmamızdır.

Ekibimiz

Sadettin Ahmet KORUKLUOĞLU

Peyzaj Mimarı

2009 yılında Abant İzzet Baysal Üniversitesi Düzce Orman Fakültesi Peyzaj Mimarlığı Bölümü’nden mezun oldu. Eğitiminin son yılını Erasmus Programı ile Yunanistan’da tamamladı. 2011 yılında başladığı Düzce Üniversitesi’nde yüksek lisans eğitimine devam ediyor. 2014 yılında başladığı Anadolu Üniversitesi’nde Tarım Bölümü eğitimi devam ediyor.

Tanınmış ulusal ve uluslararası firmalarda 2009 yılından 2016 yılına kadar peyzaj mimarlığı yaptı. Yurt içi ve yurt dışı projelerde tasarım ve uygulama anlamında yer aldı.

2011-2012 yılları arasında İtalya’da bulundu. İtalya’daki birçok peyzaj firmasıyla ve fidanlıklarla ticari ilişkileri bulunmakta. Bu sayede ithalatta düşük maliyete, kaliteli ürün seçimi avantajıyla ülkemizde ithal bitki tercih eden müşterilere, peyzaj firmalarına danışmanlık ve aracılık hizmeti sunmaktadır.

Irmak KORUKLUOĞLU

Peyzaj Teknikeri

2008 yılında Sakarya Üniversitesi Peyzaj Bölümü’nden mezun oldu. 2012 yılında başladığı Anadolu Üniversitesi İşletme bölümü eğitimini 2016 da tamamladı.

Tanınmış ulusal firmalarda 2011 yılından 2016 yılına kadar peyzaj teknikerliği yaptı. Yurt içi projelerde tasarım ve uygulama anlamında yer alıyor.

Ülkemizde faaliyet gösteren birçok peyzaj firmasıyla ve fidanlıklarla ticari ilişkileri bulunmakta. Bu sayede sektörde uygulanan fiyat ve kalite standartları hususunda piyasaya hâkim konumdadır. Sağladığı danışmanlık ve aracılık hizmetiyle de müşterilere ve firmalara önemli ölçüde katkılar sağlamaktadır.

Yunus Emre KORUKLUOĞLU

Dış Ticaret Uzmanı

2015 yılında Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İşletme Bölümü’nden mezun oldu.

Öğrencilik döneminde ulusal boyuttaki sivil toplum kuruluşlarında faaliyetler gösterdi. Çeşitli sosyal sorumluluk projeleri üreterek kurduğu ekiple bu projelerin koordinatörlüğünü üstlendi.

Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra dış ticaret konusunda uzmanlık eğitimi aldı ve 2016 yılı başlarında dış ticaret uzmanı oldu.

Peyzaj sektörüne Kaptabahçe ile katıldı. Kaptabahçe ve KB Peyzaj Planlama da pazarlama, kurumsal iletişim, insan kaynakları ve dış ticaret faaliyetlerini yürütmektedir.